HAKKIMIZDA

Moda ve reklam fotoğrafçısı Onur ULU tarafından 2007 yılında İstanbul’ da kurulan Fotografon, İkitelli Masko’ da 300 m2’lik stüdyosu, deneyimli fotoğrafçıları ve teknolojik alt yapısıyla hizmet vermektedir.

Yenilikçi, hızlı ve kaliteli iş bilinciyle hareket eden Fotografon ekibi kısa zamanda sektörün bilinen ve tercih edilen markası olmayı başarmıştır.

“İyi fotoğraf sattırır” sloganıyla yola çıkan ve işini severek yapan ekip, her zaman daha iyisi için çalışır. Müşteri mutluluğunu temel hedef alan Fotografon, çektiği her fotoğrafta beğeni garantisi sunar.

Fotografon, eş zamanlı olarak farklı noktalarda birden fazla çekim yapabilen ekip- ekipman alt yapısına sahiptir. Moda fotoğrafçılığı, ürün fotoğrafçılığı gibi branşların yanı sıra, 2012 yılından itibaren English Home’a hizmet verdiği e-ticaret fotoğraf çekimi alanında da uzman bir kadroya sahip olmuştur. 2016 yılında sektöre hızlı bir giriş yapan LCW Home’da e-ticaret sitesi için fotoğraf çekimi konusunda Fotografon’u tercih eden markalar arasındadır.

Zor işlerle uğraşmaktan keyif alan Fotografon ekibi, farklılığını bu konuda da gösterir. Cam ürünler, yansımalı ürünler ve ev tekstili gibi titizlikle çalışılması gereken konular ekibin ürün fotoğrafçılığı konusundaki hünerlerini sergilediği branşlar arasındadır. Yine özel bir teknik geliştirdiğimiz halı çekimleri, Angora Halı için yapılan 2010 yılı kataloğunun yakaladığı beğeni ile, Tuğra Halı, Festival Halı ve Sanat Halı gibi birçok üreticinin ilgisini çekmiş, bu alanda onlarca katalog çekimi yapılmıştır. Moda fotoğrafçılığı tadında yapılan imaj çekimleri ayrıca beğeni toplamaktadır.

ADRES VE İLETİŞİM

İkitelli OSB Masko Mobilyacılar Sitesi İdari Bina Altı Fotograf Studyosu, 34306 İkitelli Osb/Başakşehir/İstanbul

TEL: +90 212 438 75 17

 

BİZE YAZIN, SİZİ ARAYALIM

İsim Soyisim (gerekli)

E-posta adresiniz (gerekli)

Telefon

Mesajınız